INSPIRACE ZDRAVÍ, CHUTI A KRÁSY

Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti. (Tomáš Baťa) ............. A možnosti tu jsou....

Královna rostlin - REISHI

Seznámení s touto rostlinou a s výrobky z ní byl pro mne jako dárek k narozeninám. Je pravda, že jsem ze začátku nedůvěřovala a hodně jsem zjišťovala na internetu a dalších přístupných místech informace o této houbě a jejích účincích. Nicméně jsem tedy zakoupila první vzorečky na vyzkoušení a pak už jsem neváhala a začala jsem tušit, že jsem našla to co jsem hledala. Nejsem kafař, proto jsem více vsadila na pití čaje, který jsem dávala i dětem. Po čtyřech týdnech pití tohoto čaje jsem se zbavila akné v obličeji, které mne trápilo od puberty, ale tyhle pupínky byly způsobeny nesprávnou funkcí střeva a celkového zakyselení organismu (ale to jsem ještě tehdy nevěděla, že mám organismus v takovém nepořádku, protože jsem si myslela jak "zdravě" se stravuji a konzumuji různé rádoby doplňky výživy). Takže mne čaj začal čistit. Výborné a skvělé... ono jsem se vždycky za tyhle pupínky hrozně styděla. Dětem čaj pomohl v posílení imunity a v rychlosti hojení pooperačních jizev, tobolky u staršího dítka urychlovaly průběhy zánětů nosohltanu a ostatní členové rodiny si nemůžou vynachválit jak čaj, tak i kávu a tobolky s Ganodermou a Exceliem........... Zkrátka a prostě, nedám na tyto produkty dopustit a velice ráda bych je doporučila všem lidem, kteří mají nějaké trápení se s vým tělem nebo myslí, protože tahle houba je zázrak. Bez nadsázky....... čtěte dále a dozvíte se další skutečnosti....

chtěla bych se s Vámi podělit o informace o produktu, který má spoustu pozitivních vlivů na lidské zdraví. Tato rostlina, o které se tady v Evropě a u nás ví pramálo, má tisíciletími ověřené účinky v tradiční čínské lidové medicíně, která ji řadí na první místo a označuje ji za Královnu rostlin. Její konzumace byla výsadou čínských císařů a jejich rodinných členů a těch nejbohatších. Mluvím o REISHI (česky Lesklokorka lesklá). Reishi je vzácná houba, která má velmi široké spektrum účinnosti s velmi vysokou léčivou silou. Společnost GANOEXCEL je největším pěstitelem houby Reishi na světě a léčivé výtažky houby Reishi přidává do kávy, čaje a čokolády.

Společnost GANODERMA NATURA (je výhradním zástupcem pro ČR) je v ČR od roku 2008 a lidé neví o této možnosti zdravého pití kávy, čaje a čokolády. Pro více informací si můžete pročíst následující stránky:

Pokud Vás tato nabídka alespoň trochu zaujala a chcete vyzkoušet nápoje, pisněte mi na kontaktní e-mailovou adresu a domluvíme se, o které vzorečky k ochutnání byste měli zájem ...................a pokud se rozhodnete ........................objednáte si u mne a pokud budete chtít můžete se i ZAREGISTROVAT.

Registrací získáváte okamžitou slevu 20%!

Nikdo Vás nenutí k dalším prodejům nebo nějakému obchodnímu marketingu . Ale získáte možnost pít něco, co zná v tomto státě pouze hrstka lidí . A věřím, že si určitě svou jedničku oblíbíte ať kávu klasickou, 3 v 1 , čaj a nebo čokoládu.

Registrace je na stránkách velmi přehledná a pak můžete už jen objednávat. Čím více budete tyto výrobky využívat tím méně budete platit, protože i Váš nákup bude bodován a na základě těchto bodů získáte procentuální slevy.

V odkazu registrace prosím uveďte : - - - - - jméno sponzora - Šárka Valtrová (pokud někomu výrobky doporučíte a ten se zaregistruje, budete sponzorem Vy) a - - - - - - ID sponzora: CZ0001962 (Váš partner bude mít už Vaše ID, které Vám společnost po registraci přidělí).

Pokud se budete chtít na něco informovat a nebo s něčím poradit pište na e-mail: charlie67@seznam.cz

Jsem nezávislým distributorem společnosti Ganoderma Natura CZ s.r.o., tyto stránky nejsou oficiální prezentací společnosti Gano Excel.

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6277":

 
Pokud dokážete o něčem snít, dokážete to i uskutečnit. (Walt Disney)