INSPIRACE ZDRAVÍ, CHUTI A KRÁSY

Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti. (Tomáš Baťa) ............. A možnosti tu jsou....

Dorty čerstvé a voňavé

Ráda Vám upeču klasický domácí dort z čerstvých surovin, vajec, českého másla, domácí marmelády a klasického rumu. Piškot dle domluvy světlý bez příchuti, ořechový, kakaový nebo kakaový s ořechem, možná kombinace při více vrstvách. Krém máslový, pudinkový, karamelový. Marcipán falešný i pravý. Zdobení dle Vašich představ i podle obrázku, který by se Vám líbil. Dělám potahované i polévané čokoládou tmavou i bílou. Záleží na Vašem přání. Cena se pohybuje dle pracnosti a velikosti objednaného dortu kolem 220,- Kč za kg. Doba dodání 4 dny od objednání.

Peču i věnečky, větrníčky z odpalovaného těsta, jemné linecké ovocné košíčky, ovocné řezy, cukroví a perníčky na Vánoce.
Dorty dělám z čerstvých surovin, podle domluvy, i podle obrázku, který mi donesete. Převzetí osobní, popřípadě Vám jej mohu dovést po Brně, za příplatek 5,-Kč/km. Pevná krabice je samozřejmostí. Od objednání jsem schopná dortík dodat do 4 dnů, ale raději objednávejte s předstihem. Je to lepší, může se stát, že mám na termín už plno.

ROZMĚRY: kulatý prům. 20cm, 24cm, 28cm, 35cm, obdélník 26x32cm, srdce 30cm, ovál 20x30cm, kniha velká, čtyřlístek
 
Pokud dokážete o něčem snít, dokážete to i uskutečnit. (Walt Disney)